Hypack

Firma Marine Technology jest przedstawicielem firmy Hypack w Polsce. W związku z tym zajmujemy się dystrybucją oprogramowania, a także już po raz trzeci zorganizowalismy trzydniowe szkolenie prowadzone przez Pata Sandersa. 

Aby praca z oprogramowaniem była dla Państwa bardziej przyjemna, Hypack został przez nas przetłumaczony na język polski, co znacznie ułatwi pracę z programem.

Hypack jest jednym z najczęściej stosowanych oprogramowań stosowanych w hydrografii i w pracach podwodnych na świecie. Jest to pakiet hydrograficzny, który można zastosować zarówno przy pracach na małych jednostkach, jak i dużych statkach badawczych. Jest to oprogramowanie, które jest linią produkcyjną, pozwalającą na pracę rozpoczynając od jej zaplanowania w biurze, poprzez pomiar oraz obróbkę i analizę zebranych danych. 

Seminarium Hypack 2017

Uprzejmie zapraszamy na doroczne seminarium HYPACK, które odbędzie się w budynku głównym Politechniki Gdańskiej 2-4.10.2017. Seminarium jest bezpłatne.

Formularz zgłoszeniowy, znajdujący się poniżej prosimy przesyłać do p. Darii Grońskiej na adres: d.gronska@marinetechnology.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące numerów sal wykładowych zostaną przesłane do zarejestrowanych uczestników w ostatnim tygodniu września.

 

Hypack- polska wersja
Hypack- polska wersja
Hypack- polska wersja
Akademia Morska w Gdyni
Centrum Techniki Morskiej
Akademia Marynarki Wojennej
Urząd Morski w Gdyni
Przemysłowy Instytut Telekomunikacji
SPORTIS S.A.